S.S.S

Sıkça Sorulan Sorular

Neden KittyFoodCat Köftesini satın almalıyım?

KittyFoodCat kedi köftesi gerçek etlerden üretilmiş, can dostlarınızın temel besin maddelerini içeren bir tam mamadır. Ödül değil temel ihtiyaçtır.


KittyFoodCat gerçek etlerden üretilmiş olsaydı daha pahalı olması gerekmez miydi?

KittyFoodCat olarak ihtiyacımız olan ürünleri mevsiminin en ucuz olduğu dönemde alıp eksi 18 soğuk odalarda üretime kadar saklıyoruz.  Örneğin, balık kışın av sezonunda bol olduğu zaman fiyatları takip ediyoruz, en düşük olduğu dönemde alımlarımızı yapıyoruz.


KittyFoodCat'i dondurucuya koymamız gerekir mi?

Hayır gerekmez. Konserve tekniği ile üretildiği için oda sıcaklığında güneşe maruz bırakmadan saklayabilirsiniz. Kutu açıldıktan sonra tamamını kullanmanız gerekir veya kalanını buz dolabına koyup hemen tüketmeniz gerekir.


Kedimi sadece KittyFoodCat ile besleyebilir miyim?

Sadece etten yapıldığı için KittyFoodCat'te kedinizin tüm besin ihtiyacı vardır. Aynı yiyeceği sürekli yemek çok tavsiye edilmemektedir bu nedenle günlük 1-2 öğünü KittyFoodCat, 1-2 öğünü kuru mama ile çeşitlendirmek yararlı olacaktır.


Ürünü beğenmesem iade hakkım var mı?

Ürün 10'lu - 20'li ambalajlar halinde satışa sunmaktayız. 10'lu kolide 1-2 kutu açtıktan sonra memnun kalmaz iseniz diğerlerini açmadan 10 adet olarak satın aldıktan 1 hafta içinde  iade edebilirsiniz.


KittyFoodCat'i köpeğime verebilir miyim?

Kedinize vermenizde bir sakınca yok ama köpek için üretilmiş olmasından dolayı size kediler için özel ürettiğimiz MCDOC köfte burgerimizi almanızı öneririz.


KittyFoodCat'i nereden satın alabilirim?

KittyFoodCat'i internet sitemizden, seçkin petshoplardan, Tremdyol, N11,  Hepsiburada gibi alış veriş sitelerinden kredi kartı ve kapıda ödeme gibi seçeneklerle kolaylıkla alabilirsiniz.
Sıkça Sorulan Sorular